Ferskvann

Et fullservice reklamebyrå!

Ønsker du å få laget markedskommunikasjon som engasjerer? Eller en logo og et design som forsterker bedriftens profil? Eller kanskje en digital kampanje som treffer akkurat din målgruppe mest effektivt? Ferskvann reklamebyrå eies av ansatte som har et mål om å skape engasjerende og relevant design, reklame og kommunikasjon i alle medier og på alle plattformer. Som kunde hos oss vil du oppleve enkel struktur og mennesker som er lett tilgjengelige. 

«Mer enn forventet» er vårt interne motto når det gjelder løsninger, service og leveringsdyktighet. Ferskvann holder hus ytterst på Mjøskanten Espern i Hamar, med avdelingskontor på Lillehammer. Ferskvann reklamebyrå AS har 14 medarbeidere per mai 2016.

Vi er samlokalisert og samarbeider tett med Vangen & Plotz digitalbyrå. Sammen kan vi levere kreative og digitale markedskampanjer nettløsninger, apps, analyse og innholdstjenester.

Våre ansatte

Rune Jenssen
Daglig leder
E: rune@ferskvann.no
M: 971 94 999


Pål Henning Berg
Rådgiver
E: pal@ferskvann.no
M: 905 93 959


Bjørn V. Kløvstad
Konsulent
E: bvk@ferskvann.no
M: 950 45 688


Johan Høstmælingen
Kreativ leder :: Tekstforfatter
E: johan@ferskvann.no
M: 480 26 348


Robin Andersen
Kreativ leder :: Digital rådgiver
E: robin@ferskvann.no
M: 981 21 414


Inger Felde Nordby
Prosjektleder
E: inger@ferskvann.no
M: 994 46 911


Cathrine Nilsen
Prosjektleder
E: cathrine@ferskvann.no
M: 995 87 926


Amund B. Flisen
AD
E: amund@ferskvann.no
M: 411 02 056


Bård Kjølstad
AD
E: bard@ferskvann.no
M: 480 38 922


Dag-Inge Nymoen
AD
E: dag@ferskvann.no
M: 996 46 115


Bjørn Inge Bjørnstad
Grafisk designer / AD / Illustratør
E: bjorn@ferskvann.no
M: 917 30 734


Sindre Risheim
Senior Grafisk Designer
E: sindre@ferskvann.no
M: 959 31 889


Heidi Pettersen (permisjon)
Grafisk designer
E: heidi@ferskvann.no
M: 909 77 218


Joakim Viken
Grafisk designer
E: joakim@ferskvann.no
M: 938 34 776


Marius Djerv
Utvikler
E: marius@ferskvann.no
M: 928 55 705


Thomas Selvaag
Tekstforfatter
E: thomas@ferskvann.no
M: 402 15 905


Noen av våre kunder