Stangeveien 111, 2321 Hamar

Kontakt oss

Det finnes flere måter å komme i kontakt med oss! Du kan ringe, sende oss en e-post, eller du kan komme på besøk. Vi har alltid kaffen klar! Vi gleder oss til å høre fra deg!


Besøksadresse

Ferskvann Reklamebyrå AS
Stangevegen 111 J
2321 Hamar

Postadresse

Ferskvann Reklamebyrå AS
Postboks 383
2303 Hamar

Våre ansatte

Thomas W. Köhl
Daglig leder
E: twk@ferskvann.no
M: 934 28 742


Rune Jenssen
Rådgiver
E: rune@ferskvann.no
M: 971 94 999


Pål Henning Berg
Rådgiver
E: pal@ferskvann.no
M: 905 93 959


Johan Høstmælingen
Kreativ leder :: Tekstforfatter
E: johan@ferskvann.no
M: 480 26 348


Inger Felde Nordby
Prosjektleder
E: inger@ferskvann.no
M: 994 46 911


Cathrine Nilsen
Prosjektleder
E: cathrine@ferskvann.no
M: 995 87 926


Amund B. Flisen
AD
E: amund@ferskvann.no
M: 411 02 056


Bård Kjølstad
AD
E: bard@ferskvann.no
M: 480 38 922


Dag-Inge Nymoen
AD / Animatør
E: dag@ferskvann.no
M: 996 46 115


Bjørn Inge Bjørnstad
Grafisk designer / AD / Illustratør
E: bjorn@ferskvann.no
M: 917 30 734


Joakim Viken
Grafisk designer
E: joakim@ferskvann.no
M: 938 34 776


Heidi Pettersen
Grafisk designer
E: heidi@ferskvann.no
M: 909 77 218


Thomas Selvaag Moss
Tekstforfatter
E: thomas@ferskvann.no
M: 402 15 905


Hanne T. Synslien
Digital innholdsprodusent
E: hanne@ferskvann.no
M: 418 11 822


Robin Andersen
Kreativ leder :: Digital rådgiver
E: robin@ferskvann.no
M: 981 21 414


Josefin Sandberg
Digital Rådgiver
E: josefin@ferskvann.no
M: 930 94 080


Jens Petter Larsen
Film og regi
E: jens@ferskvann.no
M: 994 29 404